Cestovní agentura

Dovolená ve Španělsku
Peñíscola–Benicarló

ubytování v apartmánech

Cestovní agentura SportClub nabízí pro Vaši dovolenou ubytování ve Španělsku na hranici letovisek Peñíscola a Benicarló v komplexu vzdáleném pouze 150 m od moře. V tomto areálu se nacházejí 4 bungalovy a 5 apartmánů. Je určen pro kolektivy, rodiny s dětmi, rádi přivítáme i firemní klientelu nebo školní skupiny.

Areál je možno využít ke sportovním pobytům. Provozujeme aerobic, aqua aerobic a další formy cvičení. Cvičit je možné u bazénu, kde je i přístup k elektřině a je možné si připojit vlastní hudební zařízení.

Pomůžeme Vám s organizací školních a skupinových výletů. Preferujete dovolenou s vlastním programem nebo byste raději poznávací či výukový pobyt? Naše cestovní agentura nabízí pobytové kurzy s výukou španělštiny. U skupinových pobytů mají pedagogické dozory, cvičitelé a organizátoři místo zdarma.

Pro klidné a soukromé prostředí je ubytovací kapacita vhodná také pro rodinné pobyty nebo seniory. Domácí mazlíčci jsou povoleni. Váš pes si letní dovolenou užije s Vámi.

Španělsko

vybavení areálu

Součástí ubytovacího komplexu je bazén, gril, je možné využít i automatické pračky.

Apartmány

Pro 4–6 osob, 2 ložnice, obývací pokoj, vybavená kuchyně se sporákem, lednicí a mikrovlnnou troubou,
vlastní sociální zařízení s WC, sprchou a vanou.

bungalovy

vlastní sociální zařízení s WC, sprchou a vanou.

Strava

Vlastní. Potraviny ale nemusíte vozit s sebou! V sousedství je supermarket, kde nakoupíte za příznivé ceny.

Doprava

Vlastní – Parkování zajištěno v areálu přímo u apartmánu.
Letecky – Letiště Barcelona nebo Valencie.
Autobusová – Pravidelné linky do Barcelony nebo Valencie.

Spain

Co si vzít s sebou

Kromě osobních dokladů si přibalte lehké přikrývky a ručníky. Hygienické a další potřeby zakoupíte na místě. V okolí je spousta obchodů a supermarketů, např. Lidl, Mercadona a Bon Preu. V dosahu městské dopravy je také Carrefour v sousedním městečku Vinaròs. V Peñíscole i v Benicarló je k dispozici bankomat, pokud byste chtěli poslat pozdrav z dovolené, nachází se zde i poštovní schránka.